»»»DiTTy-HacK««« E hënë, 2018-04-23, 4:50 AM
Main | Registration | Login Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Polls
Cila Lojë Ju Pelqen Më Shumë
Total of answers: 22

Counter

Main » 2009 » Korrik » 17 » Wise Registry Cleaner 3.7.128
6:23 PM
Wise Registry Cleaner 3.7.128
Urti Regjistrit Cleaner përshpejton PC tuaj nga pastrimi tuaj Regjistrit.
I Regjistrit është zemra e çdo kompjuter Windows.
I PC tuaj është më i vjetër, aq më shumë junked-up regjistrin e saj të bëhet. Shkruar keq
programe (dhe ka mjaft prej atyre rreth) don? t bother për të pastruar
Regjistrit kur ju çinstaloni tyre, dhe disa programe të shtoni panevojshme vjeturina
të Regjistrit. Sa më shumë junked-Regjistrit tuaj, e kjo është më shumë gjasa për të
pëlhurë e trashë për të ngadalësuar apo PC tuaj.
 
Download LinKs:Mediafire part:
Views: 364 | Added by: arditbahtijari | Tags: Wise Registry Cleaner 3.7.128 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Search

Calendar
«  Korrik 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Entries archive

Wep-i Perkrahes
  • Create your own site

  • Archive

    >>>DiTTy-HacK<<< Powered by uCoz