»»»DiTTy-HacK««« E shtunë, 2018-11-17, 11:15 PM
Main | Registration | Login Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Polls
Qfar dëshironi Qe te postoj'm
Total of answers: 52

Counter

Main » 2009 » Shtator » 22 » Abrosoft FantaMorph Deluxe 4.1
9:39 PM
Abrosoft FantaMorph Deluxe 4.1

Përshkrimi për Abrosoft FantaMorph Deluxe
Abrosoft FantaMorph luksoz

Me FantaMorph luksoz, fytyra e krijuar morphing filmave dhe ballafaqohen përbërë nga imazhe të shumta ka qenë kurrë më e lehtë dhe më i shpejtë! Ju mund të bëni gjithçka një drejtor profesionist animacion bën për të krijuar pamje e mahnitshme dhe animacione. FantaMorph mbështet formate të më përfshirë AVI, BMP, JPEG, TIFF, PNG, GIF, TGA, PiCture eXchange, dhe madje edhe 32bit professinal me formate alfa. Eksportimi për Image Sequence, AVI, GIF animuar, Flash, Screen Saver, standalone exe dhe formate të tjera janë të mbështetur. Ju mund kulture, rotate, flip dhe të rregullojë imazhin burim, të gjitha me FantaMorph e ndërtuar në mjete, pa pasur nevojë të shkojë në ndonjë softuer shtesë.
(File Size 7 MB)
http://www.mediafire.com/?m4djddmnz2m


Views: 368 | Added by: DiTTy-HacK | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Search

Calendar
«  Shtator 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Entries archive

Wep-i Perkrahes
  • Create your own site

  • Archive

    >>>DiTTy-HacK<<< Powered by uCoz