»»»DiTTy-HacK««« E hënë, 2018-09-24, 7:42 AM
Main | Registration | Login Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Polls
Sa Vjeqar Jeni?
Total of answers: 24

Counter

Main » 2009 » Shtator » 23 » Areca Backup
3:15 PM
Areca Backup


Areca Rikthim është një Open Source zgjidhje rezervë
Ajo në thelb ju lejon të zgjidhni një sërë fotografi / directories për back-up, zgjidhni se ku dhe si (si një kopje skedar të thjeshtë, si një arkiv zip, ...) ata do të ruhen, dhe pas veprimeve të konfigurosh-backup (si dërgimin e raporteve backup me email ose nisjen e guackë me porosi..(File seze 5 MB)
http://sourceforge.net/projects/areca/files/areca-stable/areca-7.1.5/areca-7.1.5-win32-setup.exe/download

Views: 378 | Added by: DiTTy-HacK | Tags: programs | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Search

Calendar
«  Shtator 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Entries archive

Wep-i Perkrahes
  • Create your own site

  • Archive

    >>>DiTTy-HacK<<< Powered by uCoz