»»»DiTTy-HacK««« E shtunë, 2018-11-17, 11:14 PM
Main | Registration | Login Welcome Guest | RSS
Site menu

Tag Board

Polls
Sa Vjeqar Jeni?
Total of answers: 24

Counter

Main » 2009 » Shtator » 24 » Autodesk Maya Unlimited 8.5
4:08 PM
Autodesk Maya Unlimited 8.5

Sistemit Alias |

Academy Award fitues i "software Autodesk Maya është integruar fuqishëm 3D modeling, animation, pasojat dhe pasqyrim zgjidhje.
Bazuar në një arkitekturë të hapur, të gjithë punën tuaj mund të jetë shkruar ose i programuar duke përdorur një gjuhë e shkruar dhe të ngulitur mirë të dokumentuar dhe gjithëpërfshirës Application Program Interface (API) duke bërë të mundur që të realizojë vizionin tuaj krijuese.
Autodesk Maya është përdorur nga artistë të filmit dhe video, zhvillues të lojës, profesionistët vizualizimi dizajn, dhe studentët të angazhohen për të krijuar, imazhet dixhitale gjallë, animacion realiste, dhe efekte vizuale të jashtëzakonshme.
Download Link MediaFire
(File Size 300 MB)
www.mediafire.com/?de3ltd4gycy
www.mediafire.com/?z1gjyjnlvzt
www.mediafire.com/?zomze4zmdyt
www.mediafire.com/?goaxgbtesbs
www.mediafire.com/?lmlncdyw0vt
Views: 617 | Added by: Ardit_Bahtijari | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Search

Calendar
«  Shtator 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Entries archive

Wep-i Perkrahes
  • Create your own site

  • Archive

    >>>DiTTy-HacK<<< Powered by uCoz